- - Pływanie - -

 

:: Bełżyce 2002 :: Mistrzostwa Lublina 2002 :: Powitanie Wiosny 2002 ::

:: Mikołajkowe Zawody 2003 :: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2004 :: O Laur Lubelskiego Koziołka - I edycja :: Ogólnopolska Spartakiada

 Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Wadowicach :: O Laur Lubelskiego Koziołka - II edycja :: Mistrzostwa Lublina Szkół Podstawowych w Pływaniu ::

III runda zawodów pływackich z cyklu "O Laur Lubelskiego Koziołka" ::

 


 

                                  Miejsca dziewcząt na podium

           w   I - szych OTWARTYCH  MISTRZOSTWACH  BEŁŻYC W PŁYWANIU 

                                 Bełżyce 17.06.2002r.

 

NAJMŁODSI

Chwadeczko Zuzanna     -  I   miejsce 25 m stylem grzbietowym

Lalak Patrycja              -  III miejsce 25 m stylem grzbietowym

 

KLASA I

Bordzoł Katarzyna    -  I  miejsce 25 m stylem grzbietowym

Biaduń Dorota           -  III miejsce 25m stylem grzbietowym

 

II - III  KLASA

Pudwal Magda           -  II miejsce na dystansie 25m stylem grzbietowym

Dudkiewicz Beata     - III miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym

Dyjak Aleksandra     - III miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym

 

IV KLASA

Sidor Justyna            -  I miejsce na dystansie 25m stylem motylkowym

Biernacka Karolina  -  I miejsce  na dystansie 50m stylem klasycznym

Zachara Katarzyna  -  II miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym

 

V - VI KLASA

Chadaj Patrycja     -   I miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym

Pasierbiak Aneta    -  II miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym

Pawelec Kinga        -   I miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym

Martyna Joanna     -  III miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym

 

 

 

 


 

 

                           Miejsca dziewcząt na podium

          W MISTRZOSTWACH LUBLINA W PŁYWANIU 2002r.

Lublina 2002

 

KLASA I

Bordzoł Katarzyna    -  II  miejsce 25 m stylem grzbietowym

Biaduń Paulina           -  III miejsce 25m stylem grzbietowym

Ogorzała Katarzyna  -  II miejsce na dystansie 25 m stylem dowolnym

Dekondy Katarzyna  -  III miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym

 

II  KLASA

Kuna Marta   -  II miejsce na dystansie 25m stylem grzbietowym

 

III KLASA

Marek Joanna         -  I     miejsce na dystansie 25m stylem grzbietowym

Pudwal Magda         -  III miejsce na dystansie 25m stylem grzbietowym

Dudkiewicz Beata   - II    miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym

Dyjak Aleksandra   - III  miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym

 

IV KLASA

Sidor Justyna            -  II  miejsce na dystansie 25m stylem motylkowym

Biernacka Karolina     -  II  miejsce  na dystansie 50m stylem klasycznym

Zachara Katarzyna    -  III miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym

 

VI KLASA

 

Chadaj Patrycja      -  III miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym

 


 

 

                  Miejsca dziewcząt na podium

         w zawodach pływackich „Powitanie wiosny”

                                       SP nr 5  12.06.2002r. Lublin

 

Powitanie Wiosny 2002

III KLASA

Dudkiewicz Beata     -  I miejsce na dystansie 25m stylem grzbietowym

Marek Joanna          -  II miejsce na dystansie 25m stylem grzbietowym

Pudwal Magda          -  III miejsce na dystansie 25m stylem grzbietowym

Dyjak Aleksandra    -  I miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym

Marek Joanna         -  II miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym

Dudkiewicz Beata    - III miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym

Pudwal Magda          -  III miejsce na dystansie 25m stylem klasycznym

 

 

IV KLASA

Sidor Justyna            -  I miejsce na dystansie 25m stylem grzbietowym

Sidor Justyna            -  II miejsce na dystansie 25m stylem motylkowym

Biernacka Karolina     -  II miejsce  na dystansie 50m stylem klasycznym

Biernacka Karolina     -  III miejsce  na dystansie 50m stylem motylkowym

 


 

 

Mikołajkowe Zawody 2003

 

     "Mikołajkowe zawody pływackie 2003"

                               06.12.2003r. SP 30 w Lublinie

 

 

         Jak co roku na początku grudnia nasza szkoła była organizatorem ogólno - miejskich „Mikołajkowych zawodów pływackich”. Braliśmy udział w pracach organizacyjnych oraz godnie reprezentowaliśmy naszą szkołę w zawodach. Przedstawiamy miejsca wodniaków oraz kilka zdjęć z zawodów. Miejsca  członków Klubu w„Mikołajkowych zawodów pływackich”. 

 

Klasa I - 25m stylem grzbietowym dziewcząt

I miejsce           Zarzecka Anna                            0:23:94

 

Klasa I - 25m stylem grzbietowym chłopców

I miejsce           Bartnik Mateusz                          0:32:09

 

Klasa II 25m stylem grzbietowym – dziewcząt

I miejsce           Lalak Patrycja                                   0:22:68

 

Klasa III - 25m stylem grzbietowym dziewcząt

II miejsce         Ogorzały Katarzyna                         0:22:66

III miejsce        Wójtowicz Ilona                             0:25:35

 

Klasa III – 25m stylem dowolnym dziewcząt

I miejsce           Bordżoł Katarzyna                           0:18:58

 

Klasa III – 25m stylem dowolnym chłopców

VI miejsce        Bartnik Łukasz                               0:23:00

 

Klasa III – 25m stylem klasycznym dziewcząt

I miejsce           Biadań Paulina                                0:22:79

 

Klasa III – 75m „stylem zmiennym” dziewcząt

I miejsce           Bordżoł Katarzyna                       1:18:58

II miejsce         Biadań Paulina                              1:19:49

III miejsce       Ogorzały Katarzyna                     1:23:89

IV miejsce         Kowalska Klaudia                         1:38:24

 

Klasa IV - 25m stylem grzbietowym dziewcząt

II miejsce          Czerniak Karolina                        0:24:71

III miejsce        Siadak Wiola                               0:35:07

 

Klasa IV – 25m stylem dowolnym dziewcząt

II miejsce         Szewczyk Sylwia                         0:17:89

 

Klasa V - 25m stylem grzbietowym dziewcząt

I miejsce           Marek Joanna                             0:18:88

II miejsce         Dudkiewicz Beata                        0:18:98

 

Klasa V – 25m stylem dowolnym dziewcząt

III miejsce        Dyjak Aleksandra                        0:16:11

IV miejsce         Podwal Magda                              0:17:04

 

Klasa VI – 25m stylem dowolnym dziewcząt

II miejsce         Barej Magda                               0:23:35

 


 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2004

                 WYNIKI ZAWODÓW PŁYWACKICH

     NA RZECZ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

                             Szkoła Podstawowa nr 30    14.01.2004

 

 

                  KLASY I – dziewczynki

  1. Zarzecka Anna                 0:22,60

  2. Mulawa Kamila                  0:32,74

  3. Grudka Anna                     0:33,79

  4. Bożym Karolina                 0:33,84

  5. Figura Barbara                 0:34,56

  6. Guellard Anna                   0:34,74

  7. Miazek Patrycja                0:35,42

  8. Sztajbel Iga                     0:36,97

  9. Misztal Anna                     0:37,27

  10. Daniel Monika                    0:37,46

  11. Gzik Ola                           0:39,60

  12. Komsta Paulina                  0,43,66

  13. Wójcik Ada                       0:44,46

  14. Młynarczyk Dorota            0:45,88

 

 KLASY I – chłopcy

  1. Król Szymon                     0:31,89

  2. Jędrejek Łukasz               0:32,67

  3. Furtak Maciek                   0:33,00

  4. Podstawka Mateusz           0:36,18

  5. Bartnik Mateusz               0:37,58

  6. Karaś Jakub                     0:38:21

  7. Czerniec Filip                    0:38,42

  8. Marut Maciek                    0:42,03

  9. Kiczyński Krystian             0:42,51

  10. Kuczmaszewski Karol         0:44,36

  11. Jaster Dawid                    0;50,25

  12. Pszech Artur                    0:56,10

  13. Goral Kamil                       1:05,14

  14. Piech Patryk                      1:08,12

  15. Darowski Michał                1:08,82

  16. Miłkowski Jakub                1:09,86

  17. Bieniaszewski Patryk         1:23,00

 

    KLASY II

 

25m  stylem grzbietowym - dziewcząt

  1. Lalak Patrycja                    0:23,63

  2. Wdowiak Agnieszka            0:28,91

  3. Sieraj Iga                           0:31,72

  4. Szewc Ola                          0:35,48

25m  stylem dowolnym - dziewcząt

 

Biernacka Iga                     0:27:33

Owczarzak Sara                 0:34,52

Odyniec Anna                    0:38,02

Kasperska Anna                 0:41,59

 

25m  stylem grzbietowym – chłopców

  1. Wieczorek Mateusz           0:27,43

  2. Krupa Mateusz                  0:30,15

  3. Szalast Marcin                  0:30,84

  4. Majewski Kamil                  0:31,86

  5. Hałas Kamil                       0:36,62

  6. Suska Michał                     0:39,16

25m  stylem dowolnym – chłopców

  1. Wojewoda Michał              0:29,32

  2. Lasoń Kamil                       0:34,16

  3. Ostrowski Ignacy              0:36,53

  4. Chmielewski Michał           nie ukończył

 

KLASY III

 

25m  stylem grzbietowym – dziewcząt

  1. Bordżoł Katarzyna               0:20,03

  2. Ogorzały Katarzyna             0:22,56

  3. Grochowska Dominika           0:25,95

  4. Jezierska Ola                      0:26,90

  5. Lenartowicz Karolina            0:27,71

  6. Szabłowska Paulina               0:34,17

  7. Pastuszek Monika                 0:35,12

  8. Serewa Aneta                       0:37,51

  9. Bednarczuk Justyna              0:38,12

  10. Świerzawska Justyna            0:38,94

  11. Chrupczalska Ola                  0:41,48

  12. Kot Sylwia                            0:41,66

  13. Gonder Katarzyna                 0:45,91

  14. Dudkowska Joanna                0:46,66

 

25m  stylem dowolnym - dziewcząt

  1. Biadań Paulina                      0:19,88

  2. Dekondy Katarzyna              0:23,69

  3. Laskowska Magda                 0:23,76

  4. Puła Renata                          0:29,4

25m  stylem klasyczny – dziewcząt

  1. Wójtowicz Ilona                0:26,69

  2. Kowalska Klaudia                0:31,71

  3. Wójcik Patrycja                 0:32,54

  4. Kaznowska Patrycja           0:35,13

 

KLASY III

 

25m  stylem grzbietowym – chłopców

  1. Gospodarek Patryk

  2. Krawczyk Michał

  3. Tarnowski Bartek

  4. Ornal Kamil

25m  stylem dowolnym – chłopców

  1. Szczepaniak Kuba                0:17,29

  2. Woźniak Maciej                   0:24,93

  3. Bukowski Maciej                  0:42,32

  4. Sidor Damian                       0:43,18

  5. Gieroba Mateusz                 0:44,08

 

25m  stylem klasycznym – chłopców

  1. Bartnik Łukasz                     0:26,59

  2. Kołodziej Mateusz                0:26,82

  3. Chmielewski Michał               0:27,65

 

 


 

"O Laur Lubelskiego Koziołka"

Laur

13.03.2004r. Lublin

    13.03.2004 odbyła się I runda zawodów pływackich z cyklu "O Laur Lubelskiego Koziołka". Cała nasza startująca czwórka bardzo dobrze zaprezentowała się.

       W grupie wiekowej klas pierwszych na dystansie 25m stylem grzbietowym zdecydowanie wygrała ze swoimi rówieśniczkami Ania Zarzecka z czasem 0:23,91. Natomiast Mateusz Bartnik z czasem 0:31,12 uplasował się na 13 miejscu pokonując kilku swoich pełnosprawnych kolegów.

       W roczniku klas trzecich na dystansie 50m stylem grzbietowym najlepszą okazała się Kasia Bordżoł, która z czasem 0:43,33 wygrała I rundę zawodów, a Paulina Biadań z czasem 0:51,01 zajęła 10 miejscu na 27 startujących.

 

 


 

         spart Mateusz Bartnik w dniach 3-4.04.2004r. uczestniczył w Ogólnopolskiej Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Wadowicach. Wystartował w grupie wiekowej 9 - 13 lat jako najmłodszy uczestnik spartakiady (ma 8 lat) i odniósł ogromny sukces zdobywając 2 złote medale na dystansie 25 i 100m stylem dowolnym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


 

         08.05.2004 odbyła się II runda zawodów pływackich z cyklu "O Laur Lubelskiego Koziołka".

       W grupie wiekowej klas pierwszych na dystansie 25m Ania Zarzecka tym razem stylem dowolnym potwierdziła swoje aspiracje do miana najlepszej pływaczki w tym roczniku i zdecydowanie wygrała z czasem 0:22,09.

Natomiast Mateusz Bartnik z czasem 0:24,53 uplasował się na III miejscu otrzymując ogromne brawa za swój występ od całej widowni .Laur

       W roczniku klas trzecich na dystansie 50m stylem dowolnym Kasia Bordżoł minimalnie przegrała ze swoją najgroźniejszą rywalką Pauliną Dąbrowską ze Szkoły Podstawowej nr 28 zajmując II miejsce  z czasem 0:38,54.

Zaś Paulina Biadań z czasem 0:45,87 zajęła 8 miejsce na 19 startujących.

 


 

mist

               W dniu 20.05.2004r. na pływalni MOSiR odbyły się Mistrzostwa Lublina Szkół Podstawowych w Pływaniu.

Brak pływalni w drugim semestrze (remont), nie przeszkodził naszym reprezentantom odnosić sukcesy i stawać na podium – często na najwyższym.

 

KLASY I

Zarzecka Anna                   I miejsce            na dystansie 25m stylem dowolnym

Bartnik Mateusz                 I miejsce            na dystansie 25m stylem dowolnym

 

KLASY II

Lalak Patrycja                    II miejsce      na dystansie 25m stylem grzbietowym

 

KLASY III

Bordżoł Katarzyna              I miejsce        na dystansie 25m stylem grzbietowym

Biaduń Paulina                    I miejsce        na dystansie 25m stylem klasycznym

Ogorzały Katarzyna           III miejsce     na dystansie 25m stylem dowolnym

 

KLASY V

Małyska Kacper                  III miejsce     na dystansie 50m stylem dowolnym

 

KLASY VI

Sidor Justyna                    I miejsce        na dystansie 50m stylem dowolnym

Biernacka Karolina             I miejsce        na dystansie 25m stylem motylkowym

 


 

 

       16.10.2004 odbyła się III runda zawodów pływackich z cyklu "O Laur Lubelskiego Koziołka".

 

   W grupie wiekowej klas drugich na dystansie 25m stylem grzbietowym z czasem 0:21,75 zdecydowanie wygrała Ania Zarzecka.

  Ania po III rundach zawodów znajduje się na pierwszym miejscu w punktacji generalnej zawodów. Przewaga punktowa wskazuje na to, że zwycięstwa nie da sobie już odebrać, za co mocno trzymamy kciuki.

 

  Sukces odniosła również Biadań Paulina, która w silnej grupie wiekowej klas czwartych na dystansie 50m stylem klasycznym z czasem 0:49,66 zajęła III miejsce. Gratulujemy J.

yyy